e-shop

Toto není klasický e-shop, ale takový zprostředkovatelský prostor, který vás přesně nasměřuje tam, kde je možné si zakoupit jisté produkty. Tyto vám jakýmkoli způsobem pomohou jít sami k sobě, dodat vám to, co potřebujete. Cest , prostředků a způsobů je spousta , zkrátka „když je žák připraven, učitel se vždy najde“ :)))  Tak tady jsou :

METODA OCTO CODES:

– kniha, která popisuje základní principy a styly metody –  KLÍČ K SOBĚ … tu si můžete zakoupit  – zde

– jednotlivá videa o ŠATNĚ JEDNOTLIVÝCH STYLŮ je možno koupit – zde

a pokud chcete více a více jít do hlubin svých dušiček , k sobě …  tak tady jsou další možnosti samostudia :)) :

– online /momentálně není v nabídce – sloučen se stylovou důší / MÓDA A DUŠE ZÁKLAD : zde  

– online STYLOVÁ DUŠE  /SPOJENÍ MODA A DUŠE A STYLOVÝ KLÍČ/zde

– online STYLOVÝ KLÍČ : zde

VŠE Z  KŘIŠŤÁLŮ:

O tom, proč a jak jsem se dostala ke křišťálu , je příběh založený a odstartovaný na vnímání světa přes energie. Metoda Octo Codes mě dovedla daleko, ale cesta nekončí a vnímání energií mě naprosto pohltilo . Dalším ze zastavení, kdy lze energie demonstrovat ve hmotné rovině, kdy si jde na ně sáhnout jsou kromě oblečení, bot a kabelek i šperky. A vibrace šperků z minerálů jsou tak silné, že nejen zdobí, ale i uzdravují a dále nás vzdělávají…..

Láska ke křišťálu vzrostla natolik, že jsem s ním pracovala a toto je výsledek:

www se tvoří znovu a lépe :))

 

je to eshop pro mobilní telefony – ideálně, a tak si z dlouhé chvíle můžete brouzdat po vlnách křišťálové energie či na facebokovém profilu

https://www.facebook.com/kristalovaenergie/?ref=admin_hovercard

a tady o křišťálech:

Křišťál

Král minerálů. Jsou v něm sloučeny všechny energie minerálů, které země v sobě má. Je to nositel čistého světla. Ve správném lomu denního světla v něm lze spatřit všechny barvy duhy. Zastupuje tedy i celé barevné spektrum. Mnozí vědci považovali v historii křišťál za zkamenělý led a z tohoto tvrzení vznikl název křišťál – z řeckého slova Krustallos – led.

Křišťál je nejúčinnější léčivý, universální minerál. Jako takový ze své podstaty velice výrazně zesiluje energie, pohlcuje ty negativní a uvádí vše do harmonie. Křišťál má pro tyto své schopnosti naprosto universální použití. Je přiřazen planetě Slunce a Měsíci, elementu ohně a vody. Toto opět svědčí o jeho širokém – všeobjímajícím spektru – využití v běžném životě.

Je to kámen projektivní i receptivní. Znamená to, že tento kámen dokáže vstřebávat energie , ale i vydávat. Tedy zjednodušeně: co do něj naprogramujete, to vám bude se zvýšeným účinkem vracet :)) Minerály umí více, než si dnešní člověk zatím umí představit. Vnímání a cítění jejich energií je proces, ve kterém oni samy člověku velice pomáhají. Pokud nosíte křišťál u sebe nebo ho máte ve své blízkosti, tak on s vámi „komunikuje“. Nalaďuje vaše tělo, vaše energie na příjem jeho léčivých účinků, aniž by jste o tomto věděli. Je možné vypsat nespočet léčivých schopností a vlastností, které křišťál má, ale vy sami věřte jedinému: pokud se vám tento kámen dostal do cesty, tak k vám patří, chce s vámi pracovat a máte ho mít. Křišťály „zpívají píseň z dávnověku“ mají v sobě hlubokou moudrost, klid, sílu a neměnnost. Tak jako člověk a planeta byly v historii zmítáni v nejrůznějších situacích, minerály zůstávaly a stále jsou neměnné, klidné a stabilní části planety. A tuto energii v sobě mají jako základ a dokážou ji předávat. Křišťálu byly od pradávna přisuzovány magické účinky – proto je vhodný na amulety. Křišťálová koule patřila ke každé čarodějnici:))

Použití pro člověka:

Křišťály v podobě šperku lze nosit přímo na těle. (Náramky, náušnice, přívěsky, prsteny…) Při kontaktu s tělem je jejich „předávání“ nejúčinnější. Není nutné nosit tyto šperky denně. Přenechte vše vaší intuici a noste je, jak je vám potřebné. On sám si reguluje vaši energii a nechává vám prostor na vstřebání jeho léčivých sil.

Použití pro zvířata:

Je to stejné , jako pro lidi. Zvířata jsou s minerály v mnohem těsnějším soužití. Oni se tolik neodchýlili od přírody a země jako člověk. Jejich symbióza je tedy přirozená a v momentě, kdy zvíře bude v přímém kontaktu s křišťálem, probíhá u něj taktéž silná energetická výměna jako u člověka. Je vhodné surové křišťály vložit zvířatům do míst, kde tráví nejvíce času – tedy do jejich pelíšků…. I zde jednoduše funguje projektivní i receptivní přenos energie.

Použití v prostoru:

Křišťál je nesmírně vhodné umístit v místnostech. Všudy přítomné vlnění z wifi, TV, počítačů, mobilních zařízení…. dokáže eliminovat a dá se říci, že „stahovat“ z prostoru. Jeho rozmístění v místnosti je opět záležitostí intuice každého. Položte ho na místo, kde to prostě cítíte, příště ho možná dáte zase jinam…. on se vám prostě ozve :)) V prostoru ložnice, či místa, kde často spočíváte, je křišťál schopen odrušit až 3 stupně z geopatogenní zóny. Je tedy vhodné ho mít i v ložnici, i pod postelí :))) Citlivost lidí na vibrace křišťálu může být zaznamenána. Časem se vyladění mezi minerálem a člověkem upraví a oni vzájemně souzní …On prostě léčí.

Od autorky šperků:

Křišťál mě pohltil vším co v sobě má. Vím, že ke mně patří a mou soukromou radou je: nedejte na to co se kde píše, sami si navnímejte kámen . Jestli vás přitáhne, berte, neváhejte a nezkoumejte nač je dobrý, co o něm kdo řekl. Věřte jen svým pocitům. Křišťál přebírá energii toho, kdo s ním pracuje, proto i mnohé výrobky ze stejného minerálu budou na vás působit od různých výrobců jinak. Je v tom energie tvůrce. Mě přišlo spojení s energií skla – energií elementů swárovski. Jedná se o sklo, které svým složením připomíná křišťál. Lze snadno opracovat a dokáže lámat světlo podobně, jako křišťál. Dodává mu v komplexu lehkost, radost a tvořivost. Nový rozměr spojení těchto materiálů je v mém cítění nesmírně hravý. A život by měl být přesně takový :))