Ženy

Ó ty ženy ….. 🙂 povzdechnou si občas muži. Ano, ó ty ženy, někdy hašteřivé, náladové, citově labilní, ovládané cykly, emocemi. Ale také nádherné, pečovatelské, něžné, svádivé, koketní… Ty , bez kterých by zde nebyla láska, něha, péče….. a naše milované děti. (Muže tady záměrně vynechávám, jim se budu věnovat na jejich záložce)

Ženy, ženy…nezapomeňme, že všechny jsme ve své podstatě z jinové energie. Tedy té jemné, pečovatelské, mazlivé, dostředivé… zkrátka z té „ženské“. (Muži jsou ve své podstatě z energie jangové – té „mužské“) To, v čem se odlišujeme mezi sebou vzájemně, je naše energie, která nás provází od narození. Ta je jedinečná. A ta se nemění. V tomto energetickém projevu jsme každá jiná. Pokud se jen na chvíli zamyslíte, tak se vám určitě vybaví třeba vaše sousedka, kamarádka, šéfová, maminka … která toho tolik zvládá, pořád něco poklízí, organizuje, sportuje…Má zkrátka energie na rozdávání … Nebo se vám naopak vybaví ta, které je ráda o samotě nebo s knihou, všechno jí možná na váš vkus dlouho trvá, je pečlivá, jde do hloubky problému, stále o něčem dumá… Zkrátka má to jinak než vy.  A o tom to přesně je. Má to jinak, ale dobře. Není potřeba nikoho převychovávat, ale HLAVNĚ SE S NIKÝM NEPOROVNÁVAT. Stačí si prostě uvědomit, že má jinou energii, kterou se projevuje. A to, jak zjistit, jestli je ta energie, kterou se obklopujete vy a která určuje rytmus vašich dnů právě ta vaše, někdy není snadné. Je spousta metod, které vás vedou k sebe-poznání. Je jen na vás, kterou zvolíte, která vám bude vyhovovat. Hlavně ať je vám dobře, ať dokážete BÝT SAMI SEBOU. PROJEVIT SVOJI AUTENTICITU, SVOBODU VYJADŘOVÁNÍ, CHOVÁNÍ. AŤ VÍTE, ŽE JE TO BEZPEČNĚ VAŠE , PROTOŽE POKUD SE PŘES TUTO OBROVSKOU HRÁZ STRACHU, PROGRAMŮ A VLASTNÍ NEVÍRY V SEBE PŘEVALÍTE JAKO VODA, BYŤ V PODOBĚ MALÉHO PRAMÍNKU,  STANETE SE ČASEM OBROVSKOU VLNOU – VLNOU VAŠÍ VLASTNÍ ENERGIE, KTERÁ VÁS DONESE K VNITŘNÍ RADOSTI, SPONTANEITĚ, HARMONII A NÁSLEDNĚ I NAPLNĚNÍ. PŘIJDE TO ONO VYSNĚNÉ FLOW, KTERÉ NÁS BUDE UNÁŠET NA ŘECE VAŠEHO ŽIVOTA PO PROUDU BEZ VĚTŠÍ NÁMAHY… a toto bych vám opravdu přála zažít, tu svobodu a volnost svého bytí. Takhle to zní jednoduše, ale bezpodmínečné lásce, sebelásce a sebe-poznání nás ve škole nikdo nenaučil.

 

 

Jak na to? Třeba přes vědomé oblékání podle metody Octo Codes – která pomohla již soustě žen. A když říkám, vědomé, tak tím má doslova a do písmene na mysli, že se hlavou rozhodnete některé věci cíleně nosit, nosit některé barvy, šperky, boty .. jednoduše nejdříve tu hlavu zapojíte a ono se to potom samo přecvakne do toho cítění. Zkrátka spadne to z hlavy do sdrce a vaše duše už vás sama povede. Potom tu halvu můžete klidně vypnout a používat ji na jiné věci … 🙂 Je to výzva, je to  cesta , je to cíl…?

A jak to máte vy? Projevujete se ve svém životě více energií jinovou nebo jangovou ?

enerigie jinových žen

energie jangových žen